1)den Odjezd ( 9.4.2011)

11. dubna 2011 v 10:53 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
Jsme v Londýně a dneska se má odjíždět do Bradavic . Pozval jsem Barbaru na oběd . Znovu jsme byli u modré řeky . Pak jsem mluvil s její sestrou Naomi . A to jsem udělal vekou chybu co jsem ji řekl . Bylo to před odjezdem . Prý se jí líbím . Ale já to nepochopil myslel jsem že je do mě zamilovaná . přijel vlak na nádraží sedím v kupé s Barbarou , Billem , Naomi a s dalšími lidmi které jsem poznal . Barbara se mi zdá hodně smutná . No mě se udělalo špatně takže jsem moc v kupé nebyl spíš jsem celou cestu prožil na záchodě . Ale když jsem přišel do kupé stále byla smutná . Tak jsem si sedl a radši mlčel .

Příjezd do Bradavic . Jsme tu . Je tu hodně lidí ani je neznám . Já se držím u Barbary . Pak mi řekne že jde do hradu protože ona už je zařazená v koleji . Ale je prvák . Prý kvůli nějakým problémům . Tak na nádvoří nám něco málo řekne pan
Lord William Darshade z Brixtonu . Vstoupíme do velké síně . Pan ředitel už stojí u řečnického stolku . Třikrát zatleská a všichni zmlknou . Začne nám vyprávět že když budeme držet po hromadě že všechno pude líp . I boj proti zlu . Pak má proslov starý klobouk . Začne zpívat písničku . A pak nás rozřadí do kolejí . ´´ Zmijozel prosím ´´ Bohužel řekne klobouk . Jseš v Nebelvíru . Takže se seznamuji s novýma lidma .

V ten večer se stalo něco co jsem nečekal . Dozvíte se v Endyho tajemstvích
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama