Květen 2011

miluji

31. května 2011 v 23:14 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
Ve všech sešitech co má Endy je slovo miluju tě .
Ale koho . 6e by nějakou dívku ?


no uvidíme co kouzelník vymyslí

Děvkaři

30. května 2011 v 17:38 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
Buclatá dáma promluvila .
Sir Nikolas se vyjádřil jak hulvát .
A kdo ještě ? Všechno se na Endyho sype .

Buclatá dáma report přímo z hradu .

Buclatá dáma prý slyšela jak Sir Nikolas mluví o Endy Fajlonovi Foxovi s nějakým cizím člověkem . Neví kdo to byl ale slyšela strašné věci .

Jak jistě víte Endy je tanečníkem v kapele a teď nahradníkem za odrážečem . Tatko výrazná osoba začíná trpět.


Ano stal se dle Sirova slov Děvkařem . No sir má co říkat . Ale nikdo si neuvědomuje že spousta chlapců v bradavicích měla více vztahu jak 2 . Takže jestli endy měl dvě dívky tak je to normalní ne ?

No je to na vyjádření okolí

Fajlon Fox na plese ?

21. května 2011 v 20:47 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
Náš malí Endy byl na plese ale ne s Amy Antoanetou Wilsonovou . Ale s Rachel Sweet . Že by vztah s Amy byl na rozpadu ? Nikdo neví a řekl bych že ani Endy neví . A kdo je vlastně Rachel ? Že by chtěla získat srdce našeho male prince ? Nebo je to jen partnerka na Valentýnský ples ? O pozor sv. Valentýn . Aby se z toho nevyklubala velká láska . Tak uvidíme po zkončení plesu .

Endy a nákupy

6. května 2011 v 16:38 Deníček
Takže byl jsem na příčné ulici . A nakupoval jsem no nebudu zdržovat tady jsou fotky.

1)Modrá kostka - Nic moc ale jde to


2)Frajer v černé - má označení triko a kabát
taky že se mi hodně líbí


3)Moderní svět III - Mám už ho déle a mám ho nejradši pro zimní období

Další věci prý budou v katalogu tak se nechám překvapit

SB/ real

2. května 2011 v 22:08 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
SB život je jen na SB . Prosím tolerujte to . A nepleťte se do realného života. I ty první lásky jste jen na SB nebudete v realném světě . Prosím tolerujte to .

Severus Snape

2. května 2011 v 21:54 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
Víte co tento člověk pro nás znamená . Pro nás všechny . Jeho nezničíte tím vaším bulvárem . ne akorát se těšíte jak to všichni hltají. a co teď nehltají nic .
Přijde mi to podlé od vás . Nevíte že je to taky člověk . Myslete si co chcete , ale já za ním budu stát dokud to pude . a jestli to někomu vadí ať se se mnou nebaví . víte už je mi to jedno . Ale já budu ten poslední člověk kdo se proti němu obrátí zády . A hlavě o co jde o projekt . A o lidi kteří jsou na něm i docela závislí . A tím myslím sám sebe

Slečna Slídivka

2. května 2011 v 20:00 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
Tuto slečnu známe určitě všichni . Mladé hrdličky utíkají do kolejních místností . Ale co profesorové kam oni utečou ? Nikam ani zaheslovaná místnost vám nepomůže . Tato dívka se dostane všude . až mě dost uvádí k šílenctví . 6e nevleze do cizí kolejní místnosti . No to by bylo skandálů . Je mi to líto a hlavně že vlezla do ředitelovi kanceláře . Je tak ať si dělá co chce . Všichni mu hned stojí za zadkem a kdyby si stáhl trenky ve velké místnosti hned by byl článek jaké trencle má a jak velký zadek má . A jestli si ho náhodou nenatírá samoopalovacím krémem . Ne už to řešit nebudu ale vadí mi to . Podle toho se odvíjí nálada všech na hradě . Někoho to potěší ale mě je smutno když to slyším . Taky nevyprávím že z nejmenovanou profesorkou chodím na mudlovskou školu a do bazénu .

Je to můj náhled na věc . A za tím si stojím

ke článku :

Žhavý románek

od: Ester Alice Marthblacková