Červen 2011

Profesoři na SB

20. června 2011 v 19:41 | Endy Fajlon Fox |  Deníček


Jelikož jsem na škole čar a kouzel tak mám pár oblíbených profesorů a profesorek. A taky ty které bych chtěl zabít. Nebo jim prostě nacpat hnojůvku do trenek. Ano udělal bych to, ale své zvířecí pudy krotím.A tak jsem klidný žák. Skoro šprt kterému jde o body. Aby jich měj nejvíce a tak dále.

Do mého srdce se dostali čtyři profesoři nebo i více profesorů, ale tito si zasluhují slávu.

Paní Kate Morwoodová. S tou jsem prožil chvíle docela zlé. Jedna hodina suplování a pak ještě jsem někam přišel a přimotal se tam. S ní jsem prožil opravdu mnoho chvil. Možná bych jí opravdu strčil do kalhot hnojůvku, ale poté bych se řádně omluvil.
Tato osoba je pro mě hvězdou taky že jí znám moc dobře. No na to se radši neptejte

Dále je to pan profesor Sir Jek El. Poťouchlí profesor. A jeho rychlo učení kouzelné léčení. Na to se nazapomíná. Prostě smekám. Je to takoví střeštěnec, ale hlavně je v pohodě. Na něj se též nedá zapomenout. A na kralovarském srazu jsem přišel na to že jsem se nemýlil jeho povahou

Severus Snape = osoba která mím oblíbencem. NEvím jak dokáže napsat tak dlouhé úvahy mně by se zavařil mozek po dvou řádcích. Prostě je mím vzorem. a tak to bude a když bude problém zastanu se ho.

Radovan Gofjar - toto je kapitola sama o sobě. Nikdy mi neublížil a vlastně ho ani pořádně neznám. ale patří mezi ty profesory

Tímto bych chtěl říct že pro mě tito lidé něco znamenají. Všichni na Sb něco znamenají

Pokusím se učit upírologii.

20. června 2011 v 19:27 | Pan Xzeroox |  Deníček
Pokusím se učit upírologii.

Tato slova vyzněla z úst Endyho když procházel chodbou okolo nádvoří a mluvil s jednou nejmenovanou profesorkou. Ta mu řekla vše co si o tom myslí a že by se měl poradit s panem ředitelem. Že by to mohl být krásný předmět.

chce dosáhnout snad nějaké obran? Nebo je on sám upírem proti pravidlům školy? Nebo si jen hraje na chudáka? Ale co ty jizvy po těle. Proč už má sehnané bydlení u profesorky egyptologie? Aby byl skryt před sluncem?

Tak už řekni co jsi zač Endy a jak se vlastně jmenuješ.

Domácí skřítek na ministerstvu

20. června 2011 v 19:09 | Pan Xzeroox |  Deníček
Domácí skřítek na ministerstvu

Neznámí zdroj ví celé jméno Endyfo Fajlona Foxe. Ale proč nám to neřekl? Bojí se že by se na to přišlo. Endy byl viděn v kolejní místnosti jak mluví do ohně že by mluvit ze svým tak dlouho zatajovaným bratrem? A co když to není Damon Salvator, ale někdo jiný? Spousta otazníků a žádná odpověď. To je to horší.

Dále prozrazeno. Pan Fox má na ruce oškliví kousanec. Všimla si toho dívka které pozdě večer půjčoval bundu. Bude pan Fox upírem? Nebo nedošlo k proměně v upíra. Dívka vypověděla že se ho bála a jeho zářivých zubu se též bála. A prý také zjistila proč nosí přes den brýle. Má problémy s očima. Že by to byla světloplachost? Není to vyloučené.

Dále jsme se dozvěděli že by se mělo jednat o příbuzného. Nejmenované profesorky. Jejíž jméno nám zdroj nechtěl prozradit. Sledujeme nadále pana Foxe

Damon?

18. června 2011 v 20:43 | Domácí skřítek -Krátura |  Deníček
Domácí skřítek u Foxu v rodině že kdysi dávno. Nejmladší z rodinu Foxu byl napaden upírem. Prý je to dlouho, ale oba Bratři než už známí Damon Salvator. Ale kdo to je že by nám nejmladší z Foxu něco zatajil. Skřítek se dál nevyjádřil.

Něco vám jen řeknu nejmladší Fox nikdy nechodil plavat k jezeru. Bál se aby někdo neviděl jizvi na zádech na pravé ruce a hlavně na krku.
Jen jedno je divé Endy Fajlon Fox a jeho bratr Damon Salvator? To nedává smysl

Prosím hlavně nikomu neříkejte od koho to máte

(To je jen náznak co dokáží upíři)

Ufňukaná Uršula se nudí

18. června 2011 v 15:58 | Duch |  Deníček


Uršula nám poskytla pár zajímavých informací. Hrabala se Endymu ve věcech. A našla dopis z ministerstva. Nejdříve ho chtěla ukrást, ale na to by se přišlo tak si ho jen přečetla a informace řekla nejmenovanému domácímu skřítkovi. Který nám vše řekl do podrobností.

Skřítek: V dopise stálo toto. *Nadechne se a začne vyprávět znění dopisu*

Byl v modré obálce. Smrděl ohněm.
Na pergamenu stálo:
Milí pane Foxi s tím to vám oznamujeme z Ministerstva Čar a Kouzel. Velmi šptnou zprávu váš otec nám dne 11.2.(rok neurčen)oznámil že vám dal krycí jméno. Díky práci na nebezpečném sektoru čar a kouzel. Tímto vám chceme zkazit život. Jelikož možná zdědíte jméno po nikom z vašich příbuzných nebo dostanete své pravé jméno. Které vám během několika dnů oznámíme sovou.

S pozdravem krásného mládí. Popletat


skřítek: Tak kdo je vlastně ten krásný pan Fox. Často ho vidím že někoho vystraší.Dalo by se říct že nebude jen tak nějaký kouzelník. Co když on je Zmijozelův dědic. Co když proto na něj naráží Zmijozelští. Co když umí něco co nikdo od něj nečeká. Během příštích dnů se to dozvíme.

Dále ?

6. června 2011 v 17:51 | Endy Fajlon Fox |  Deníček
Buclatá dáma mluvila se sirem Nickem.
Buclatá dáma špehuje sira Nicka. A bez problémů z něj dostává informace. Že by používala nějaký lektvar ? To se neví ale tyto informace nám poskytla.


Endy Fajlon Fox něco na hradě skrývá. A není to jeho věc je to nikoho cizího. Měla by to být kniha tlustá kniha a pro případ že by ji někdo ukradl je asi posypaná jedem . To nevím ale když ji ukládal v umývárnách tak se choval velmi opatrně.

Jinak ten chlapec něco tají a tají to celému hradu.

Říká buclatá dáma.

Sir Nick.

Pan Fajlon se uklidnil. Zdá se být v pořádku co nechodí za holkama .