Profesoři na SB

20. června 2011 v 19:41 | Endy Fajlon Fox |  Deníček


Jelikož jsem na škole čar a kouzel tak mám pár oblíbených profesorů a profesorek. A taky ty které bych chtěl zabít. Nebo jim prostě nacpat hnojůvku do trenek. Ano udělal bych to, ale své zvířecí pudy krotím.A tak jsem klidný žák. Skoro šprt kterému jde o body. Aby jich měj nejvíce a tak dále.

Do mého srdce se dostali čtyři profesoři nebo i více profesorů, ale tito si zasluhují slávu.

Paní Kate Morwoodová. S tou jsem prožil chvíle docela zlé. Jedna hodina suplování a pak ještě jsem někam přišel a přimotal se tam. S ní jsem prožil opravdu mnoho chvil. Možná bych jí opravdu strčil do kalhot hnojůvku, ale poté bych se řádně omluvil.
Tato osoba je pro mě hvězdou taky že jí znám moc dobře. No na to se radši neptejte

Dále je to pan profesor Sir Jek El. Poťouchlí profesor. A jeho rychlo učení kouzelné léčení. Na to se nazapomíná. Prostě smekám. Je to takoví střeštěnec, ale hlavně je v pohodě. Na něj se též nedá zapomenout. A na kralovarském srazu jsem přišel na to že jsem se nemýlil jeho povahou

Severus Snape = osoba která mím oblíbencem. NEvím jak dokáže napsat tak dlouhé úvahy mně by se zavařil mozek po dvou řádcích. Prostě je mím vzorem. a tak to bude a když bude problém zastanu se ho.

Radovan Gofjar - toto je kapitola sama o sobě. Nikdy mi neublížil a vlastně ho ani pořádně neznám. ale patří mezi ty profesory

Tímto bych chtěl říct že pro mě tito lidé něco znamenají. Všichni na Sb něco znamenají
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Morwoodová Kate Morwoodová | 20. června 2011 v 19:46 | Reagovat

Endy .. Moc Ti děkuji! Jsi velmi, velmi úžasný student ... Moc si vážím toho,že jsi se o mně rozepsal .. Na to suplování si vzpomínám .. Moc hezky se mi učilo, pravda ... Vzorný student - velká pochvala.

2 Severus Snape Severus Snape | 1. července 2011 v 10:11 | Reagovat

Též se přidávám k poděkování. Zajímavý blog .. musíme s tou soutěží též něco už udělat ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama