Srpen 2011

Bezpečí?

6. srpna 2011 v 0:44 Deníček
Nástup a cvičit. Zněl mi křik v uších. Mě se to netýkalo. Byli to jen ty atleti. Není to dlouho co nebydlím v lokále, ale v kasárnách. Mám to tam dohození přes jednoho člověka. Pokud mám odnést to tělo z pohřebiště tak to bude hodně náročné. Věci co byli doma ty mám. Problém je že mám spoustu cenejch věci.Jako jsou deníky a ty bratrovo věci. Ty vzácný. Už mě začal hledat pán zla. Na sto procent se s ním potkám co nejdřív. Chci si s ním promluvit. Protože vím že bych byl pro něj dobrej materiál. Jelikož mám přístup kam si jen pomyslím.
No a z kasáren budu muset taky brzo vypadnout. Dlouho


Brácho vrať se

6. srpna 2011 v 0:20 Deníček
Je to dva dny co Endymu umřel jeho bratr. Nebyl to Stefan Ani Damon ani Marcel ani ten tamten, ale byl to John.
Umřel v bojí s pánem zla. Většina lidí si myslí že byl při straně zla. Ostatní si myslí že byl pod známou kletbou Imperius.
ale to je věc názoru. Ze školy v Kruvalu přišla všechna vysvědčení za nějakých 7.let. John byl výborný žák a dobře se učil. Ve škole patřil mezi kouzelnickou smetánku. Z Kruvalu přišlo strašně moc věcí a hlavně krabice pro Endyho.

V krabici bylo: Zatemňovač, tři medailonky, svíčka, hůlka, hadí zub, a nůž.
Ano byl tam ještě dopis.
Dopis: Ahoj Endy až budeš číst tento dopis budu už dávno na onom světě. To co ti dávám ty věci jsou kouzelné tak je užívej dobře. První medailonek s vyobrazeným dračím okem je velmi vzácný. Druhý medailonek s s vyobrazenou růži dej opravdové dámě. Poslední medailonek je zlatý s bílím kamenem do tvaru měsíce v úplňku. Ostatní věci snad poznáš.

Dále mám pro tebe menší úkol. Jo vem si ten velký batoh. Na sto procent se dostanu na pohřebiště v Londýně. Budu v několikátém stádiu rozkladu, ale já věřím že to dokážeš. Vem ten nůž a mojí sadu skalpelů z mého pokoje. rukavice a plášť. No ten co jsem dovez z Kruvalu po ukončení druhého ročníku. Půjdeš na pohřebiště. Docela dost hluboko. Z Kruvalu a okolí Kruvali co vozí do Londýna dávají mrtvé hodně daleko do nitra pohřebiště. Nesmíš se bát. Prostě nesmíš. půjdeš dokud mě nenajdeš. Pak si obleč plášť a rukavice. Z mého těla vyndej srdce. Pokud budeš mít dostatek času odnes mě z toho místa. Vím že ti do Londýna přišli všechny moje věci. Teď jsou tvoje. Za peníze co jsem taky přiložil nakup černou rakev. A do ni mě dej a se skřítky mě uložte na hřbitově. Když tam dáš mou fotku tak s tebou budu moct promlouvat. A to není všechno na pohřebišti bude jeden z temných mužů. bude mít u sebe hůlku vem ji a nech si ji. A tohle dodrž. Aď jdeš sám jestli půjde Damon tak tě zabiješ. Stefan ti nic neudělá, ale sebere ti hůlku. Jo a počítám s tím že jsi se dostal do funkce profesora takže ti gratuluji.


Dále tě žádám zabí jednoho z ministrů. Přesně je to Acius Brutas Magus. Ten na mě někde čeká až mě zabije.
Pomsti mě bratříčku.