Brácho vrať se

6. srpna 2011 v 0:20 |  Deníček
Je to dva dny co Endymu umřel jeho bratr. Nebyl to Stefan Ani Damon ani Marcel ani ten tamten, ale byl to John.
Umřel v bojí s pánem zla. Většina lidí si myslí že byl při straně zla. Ostatní si myslí že byl pod známou kletbou Imperius.
ale to je věc názoru. Ze školy v Kruvalu přišla všechna vysvědčení za nějakých 7.let. John byl výborný žák a dobře se učil. Ve škole patřil mezi kouzelnickou smetánku. Z Kruvalu přišlo strašně moc věcí a hlavně krabice pro Endyho.

V krabici bylo: Zatemňovač, tři medailonky, svíčka, hůlka, hadí zub, a nůž.
Ano byl tam ještě dopis.
Dopis: Ahoj Endy až budeš číst tento dopis budu už dávno na onom světě. To co ti dávám ty věci jsou kouzelné tak je užívej dobře. První medailonek s vyobrazeným dračím okem je velmi vzácný. Druhý medailonek s s vyobrazenou růži dej opravdové dámě. Poslední medailonek je zlatý s bílím kamenem do tvaru měsíce v úplňku. Ostatní věci snad poznáš.

Dále mám pro tebe menší úkol. Jo vem si ten velký batoh. Na sto procent se dostanu na pohřebiště v Londýně. Budu v několikátém stádiu rozkladu, ale já věřím že to dokážeš. Vem ten nůž a mojí sadu skalpelů z mého pokoje. rukavice a plášť. No ten co jsem dovez z Kruvalu po ukončení druhého ročníku. Půjdeš na pohřebiště. Docela dost hluboko. Z Kruvalu a okolí Kruvali co vozí do Londýna dávají mrtvé hodně daleko do nitra pohřebiště. Nesmíš se bát. Prostě nesmíš. půjdeš dokud mě nenajdeš. Pak si obleč plášť a rukavice. Z mého těla vyndej srdce. Pokud budeš mít dostatek času odnes mě z toho místa. Vím že ti do Londýna přišli všechny moje věci. Teď jsou tvoje. Za peníze co jsem taky přiložil nakup černou rakev. A do ni mě dej a se skřítky mě uložte na hřbitově. Když tam dáš mou fotku tak s tebou budu moct promlouvat. A to není všechno na pohřebišti bude jeden z temných mužů. bude mít u sebe hůlku vem ji a nech si ji. A tohle dodrž. Aď jdeš sám jestli půjde Damon tak tě zabiješ. Stefan ti nic neudělá, ale sebere ti hůlku. Jo a počítám s tím že jsi se dostal do funkce profesora takže ti gratuluji.


Dále tě žádám zabí jednoho z ministrů. Přesně je to Acius Brutas Magus. Ten na mě někde čeká až mě zabije.
Pomsti mě bratříčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama