1) hodina. (druháci)

20. února 2012 v 18:59 |  2.A Přeměňování

SEDM ZÁKLADNÍCH PRAVIDEL VÝUKY

(1) V Bradavicích všichni studenti mají nezpochybnitelnou povinnostnavštěvovat pravidelně výuku a plnit povinnosti, které jsou s ní spojeny. Studenti, kteří na konci školního roku nesplní podmínky pro postup do dalšího ročníku, jsou ze školy smazáni.
(2) Bradavice nabízejí k výuce svým studentům celkem pět postupových ročníků. Ve třetím ročníku studenti skládají zkoušky NKÚ a v pátémročníku OVCE.
(3) Studium v Bradavicích lze uskutečnit pouze formou vyučovacích hodin na chatech (online místnostech). Studenti se pravidelně ve stejnou dobusetkávají ve svých třídách, kde hodina pod vedením profesora probíhá.
(4) Přihlašování na hodiny je spuštěno první tři týdny ve školním roce. U každého předmětu je uveden vyučující, den v týdnu a hodina určující konání hodiny. Délka jedné lekce je zpravidla 45 až 60 minut.
(5) Před zápisem do hodin je nutné, aby si každý student přečetl učební plán, ve kterém je zapsáno, na jaké předměty se musí povinně zapsat a které jsou mu ponechány jako volitelné předměty.
(6) Pokud student nemůže dorazit nějakou hodinu, je nutné, aby svému profesorovi napsal omluvenku do jeho kabinetu. Za neomluvené hodinyse automaticky odečítá 15 bodů. Pokud se student omluví do 5 dnů, je mu15 bodů vráceno. Za šest až deset dnů je to pouze polovina.
(7) Studenti se musí v každém předmětu zúčastnit minimálně 5 hodin a musí získat aspoň tři známky. V opačném případě nemohou být na konci roku klasifikováni na vysvědčení.

Zkopírováno ze školního řádu.
Více naleznete zde: Výukový řád
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama